Jsme součástí expresního systému Toptrans, jehož největší výhodou je rychlé doručení v rámci celé České republiky (25 dep) a Slovenska (7 dep). Nezáleží na tom, zda se jedná o malý balíček či několik palet, o zásilku se postarají vyškolení řidiči a v rámci České republiky doručí do 24h a na Slovensko do 48h. Hravě si poradíme s křehkým i nebezpečným zbožím

Pokud plánujete posílat častěji, rádi vám založíme zákaznický program, ve kterém budete mít dokonalý přehled o aktuálních i realizovaných přepravách. Zásilky jsou bez výjimky pojištěny do 1 000 000  a individuálně nabízíme možnost dalšího připojištění.

Díky modernímu vybavení máme detailní přehled o putování zásilky od převzetí až po doručení balíčku.

rychlost
pojištění
max. hmotnost
3000 kg
max. délka
3,5 m
přepravy ADR
i křehkého zboží

Převezeme cokoliv

Jsme tu pro vás! Naše společnost nabízí spolehlivou a bezpečnou přepravu, ať už se jedná o malé balíčky, nábytek nebo cokoliv mezi tím. S naší profesionální a přátelskou posádkou zajistíme, že vaše věci dorazí do cílové destinace včas a v bezvadném stavu. O každou zásilku pečujeme jako o vlastní a rádi přepravíme cokoliv, kamkoliv a s úsměvem na tváři.

Nezapomínáme ale ani na bezpečnost, a proto nějaká drobná omezení přece jen existují - nepřepravujeme zvířata, starožitnosti a výbušniny.  Zavolejte nám ještě dnes a přesvědčte se sami, že jsme tím pravým partnerem pro vaši přepravu.

Spokojení klienti

Pozadí stránky Expresní systém TOPTRANS

Máte o službu zájem?

Spojte se s námi, rádi probereme možnosti spolupráce.

Staré Město
Ing. Tereza Strušková
obchodní zástupce
Trenčín
Janka Grúliková
obchodní zástupce