Potřebujete dostat své projekty do výšin? S novou vysokozdvižnou plošinou dosahujících až do 25 m bohatým příslušenstvím to bude hračka. Tato plošina nabízí široké využití pro údržbu budov, natírání, instalaci, drobné stavební práce a jiné. Kompaktní tvar a ideální výška umožňují vjezd i do úzkých uliček, průjezdů, skladu či vrat.

Díky možnosti zapojení alternativního pohonu se můžete spolehnout, že bude provoz plošiny tichý a bezemisní - vhodný pro práci v uzavřených prostorech. Další výhodou plošiny je přídavný hák či jeřábový naviják na zdvihání materiálu.

Více než jen výška

Spolu s plošinou nabízíme další služby - kromě pronájmu s obsluhou můžete využít i čištění okapů a oken, de/montáže světelných reklam*.  Díky našim zkušeným kolegům se dokážeme flexibilně přizpůsobit vašim potřebám. Pronajatou plošinu přistavíme dle domluvy na vámi určené místo.

*po individuální domluvě

Parametry

Pracovní výška25 m
Zalomení ramene14 m
Maximální nosnost260 kg
Rotace ramene1440°
Boční dosah12 m při zatížení 100kg
Pracovní koš140 x 70 x 110 cm
Uchycení košehorní nebo spodní
Šířka/délka vozidla

205 cm/662 cm

Průjezdná výška soupravy210 cm


Příslušenství

  • helma
  • bezpečnostní postroj
  • přídavný hák na zdvihání materiálu
  • jeřábový naviják
  • napojení voda-vzduch do koše
  • alternativní pohon na 230V pro tichý chod plošiny
  • systém START/STOP motoru z koše
  • zásuvka 230V v koši

Služby

Firmám, obcím, řemeslníkům či jednotlivcům nabízíme pronájem plošiny, která umožňuje efektivní a bezpečný přístup až do 25 metrové výšky. Široká variabilita naší plošiny odpovídá potřebám většiny  projektů. S naším spolehlivým a kvalitním vybavením  si můžete být jisti, že pro vaši práci ve výškách zajistíme bezpečné a efektivní podmínky.  Zavolejte ještě dnes a domluvte si termín.

Čištění okapů je důležitou součástí údržby domu, která zabraňuje vzniku problémů spojených s odvodem dešťové vody. Naše profesionální služby zahrnují odstranění nečistot, listí a jiných překážek, které mohou blokovat proud vody. S naším týmem zajistíme, že vaše okapy budou opět  plně funkční, volné a chránící váš dům před potenciálními škodami způsobenými stékající vodou. Zajistěte si s námi bezstarostnou údržbu vaší nemovitosti.

Klíčovou činností pro udržení estetického vzhledu a dlouhodobé ochrany vaší budovy je právě čištění fasád. Využíváme moderní technologie a šetrné postupy, které odstraní nečistoty, řasy a plísně, zanechávajíce fasádu čistou a svěží. S naším zkušeným týmem a kvalitními čisticími prostředky zajistíme, že vaše fasáda bude vypadat jako nová - bude zvyšovat hodnotu a přitažlivost vaší nemovitosti. Rádi s vámi probereme konkrétní možnosti.  Zavolejte našemu obchodnímu zástupci ještě dnes a dejte vaší budově nový život prostřednictvím našich profesionálních služeb.

Nabízíme živnostníkům profesionální službu montáže světelných reklam, která přináší výraznou a atraktivní propagaci jejich podnikání. S naším týmem zkušených odborníků a moderním vybavením zajistíme, že vaše světelné reklamy budou nainstalovány bezpečně a efektivně. Dejte nám příležitost pomoci vám vytvořit světelnou vizitku, která posílí vaši podnikatelskou image.

Lokalita

Plošina je k dispozici především v okolí (cca 25 km):

- Staré Město

- Uherské Hradiště

- individuálně je možné se domluvit jinak

Ceník

Pronájem plošiny

Hodinová sazba1 000 Kč
Doprava tam/zpět25 Kč/km
V ceně

obsluha plošiny

bezpečnostní postroj

helma


Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH.

Příplatky

Pracovník navíc400 Kč/h
Víkendy + státní svátkydle dohody


Pozadí stránky Vysokozdvižná plošina

Máte o službu zájem?

Spojte se s námi, rádi probereme možnosti spolupráce.

Bc. Karel Krásný
obchodní zástupce