Spolehlivost, rychlost, preciznost a řešení na míru – to jsou klíčové prvky naší dopravní firmy. Jsme tady proto, abychom vás propojili se zákazníky v České republice i zahraničí. Děláme maximum proto, aby byla zásilka doručena v co nejkratším čase

Zajišťujeme celý přepravní servis - od odesílatele až k příjemci a nabízíme možnost doplňkových služeb - např. skladování. S vlastním vozovým parkem a globální sítí partnerů vám nabízíme včasné doručení, jedinečné služby, optimalizaci tras a minimalizaci nákladů. S námi získáte více než jen přepravu - chceme se stát partnerem, který rozumí vašim potřebám.

Moderní vozový park, špičkové technologie a zkušený tým profesionálů jsou zárukou, že bude o vaše zásilky dobře postaráno ve všech krocích přepravy. Naší prioritou není jen samotná doprava, ale propojení vaší firmy s klienty či partnery.

kvalita
rychlost
jezdíme
i mimo EU
celovozovky
i dokládky
bez
překladišť

Naše služby nemají limity

Potřebuje váš náklad speciální péči? Jste na dobré adrese. V oblasti mezinárodní přepravy nejsme žádní nováčci. Za více než 30 let praxe víme, co je pro zákazníky nejdůležitější. Zkušený tým dispečerů dělá maximum pro včasné a bezvadné doručení každé zásilky ať už na území České republiky nebo za hranicemi. 

Naše služby vystihuje rychlost, hladký průběh, spolehlivost, konkurenceschopné ceny a možnost individuálního přizpůsobení. Jelikož zajišťujeme kompletní logistický řetězec, můžete se na nás obrátit při řešení jakékoliv přepravy, a to i pokud se jedná o nestandardní či nadrozměrnou zásilku

Své dodavatele si pečlivě vybíráme a díky spolupráci s přední kurýrní službou jsme schopni zajistit bleskové doručení menších balíčků napříč zeměmi EU i mimo ni. Při nahlédnutí do našeho portfolia naleznete možnosti rozšíření o doplňkové služby.

Spokojení klienti

Pozadí stránky Zasilatelství a doprava

Máte o službu zájem?

Spojte se s námi, rádi probereme možnosti spolupráce.

Staré Město
Bc. Petr Horehleď
obchodní zástupce
Praha
Roman Kerbl
obchodní zástupce